پرده های عمودی یا لوردراپه Lower Drape

معمولا پره های پرده لوردراپه - پلی دراپه - در طرح های متفاوت ترمه ٬ جناغی ٬ گلدار ٬ کوبیسم ٬ طرح چوب و تصویری با بیش از 100 طرح و رنگ مختلف تولید می شوند از اینرو به راحتی می توان بین این پرده ها و مبلمان داخلی تناسب ایجاد نمود .

نوع تصویری پرده های لوردراپه ( فتودراپه )  امکان چاپ لوگو و تصاویر بصورت یکرو ( جهت نصب بر روی پنجره ها ) و دورو ( در مکانهایی که بازتابش نور در پشت پرده وجود ندارد ) را بدون هیچگونه محدودیت سایز دارند . لذا با انتخاب طرح های مربوط به اتاق کودک٬ طبیعت٬ مواد غذایی و نوشیدنی ٬ طرح های ورزشی و ... و یا با ارائه طرح دلخواه می توانند پرده مورد نظر را سفارش داد .

ویژگی های پرده  لوردراپه :

1 – این پرده ها به دلیل استفاده از مواد بسیار با کیفیت 100% قابل شستشو بوده و مقاومت بالایی در برابر تابش نور آفتاب ٬ رطوبت و پارگی دارند .

2 – ار تنوع رنگ و طرح بالایی برخوردارند .

3 – قابلیت نصب در کوتاهترین زمان را داشته و هزینه اجرای پایینی دارد.

4 -  امکان چاپ تصاویر افراد ٬ عروس و داماد ٬ کودکان ٬ مناظر طبیعی و تاریخی ٬ انواع آرم و لوگو شرکت ها و بسیاری از طرح های دیگر بر روی این پرده ها وجود دارد .

5 -  قیمت بسیار مناسب - این نوع پرده در انواع ساده از ارزانترین عناصر دکوراتیو بشمار می رود تا جایی که میتوان از آن جهت جداسازی بخش ها و یا تقسیم فضا همانن پارتیشن ( البته در تعداد محدود ) استقاده نمود

/ 0 نظر / 58 بازدید