پودر بند کشی

مزایا:

M-600 پودری است که به راحتی با آب مخلوط شده و خمیری انعطاف‌پذیر با کارایی مناسب تولید می‌کند که مصرف آن در بندکشی قطعات مختلف ساختمانی دارای امتیازات زیر است:

 • خمیر حاصل از اختلاط با آب، بندکشی‌های تا 5 میلیمتر را بدون ترک خوردگی و عارضه انقباض و با قدرت چسبندگی و پیوستگی زاد پر می‌کند.

 • زیبایی، دوام و استحکام قطعاتی را که با این ماده بندکشی می‌شوند تضمین می‌نماید.

• در مقابل نفوذ آب و رطوبت از مقاومت قابل ملاحظه‌ای برخوردار است.

• مصرف این ماده با کمی چسب بتن قابل اطمینان مستحکم، بادوام، راحت و سریع می‌باشد.

 

 میزان مصرف:

 برای کاشی‌های 15×15 با بندهای 3 میلیمتر حدوداً 250 گرم پودر M-600 برای یک متر مربع سطح کافی است.

 

 نحوه مصرف:
ماده بندکشی M-600 به رنگهای طوسی برای کف و سطوحی که بیشتر در مجاورت رطوبت قرار دارند و پودر به رنگهای مختلف برای دیوارها بکار می‌رود. قبل از مصرف کلیه بندهای مورد نظر باید به اندازه تراشیده و تمیز شود وبعداً با برس مرطوب کاملاً گردگیری شود. بندکشی باید حتماً با کاردک لاستیکی انجام و عمق بند‌ها کاملاً پر شود قبل از خشک شدن ماده بندکشی،باید اسفنج مرطوبی را روی سطح کار کشیده تا پستی و بلندی پیرامون بندهامحو گردد و پس از خشک شدن کامل نیز با پارچه تمیز سطح کار باید صیقل داده شود.
بندکشی را نباید در هوای زیر 5 درجه سانتیگراد یا در گرمای زیاد و یا در مجاورت آب انجام داد. برای ایجاد هماهنگی بین رنگ ماده مخصوص بندکشی با رنگ اصلی قطعات مورد بندکشی، توصیه می‌شود که خمیرآماده شده را با رنگ اصلی کاملاً مخلوط کرد برای اطمینان بیشتر توصیه می‌شود مقداری از ماده بندکشی را که با رنگ اصلی مخلوط شده در لایه نازک به عنوان نمونه کار اجرا نموده تا پس از خشک شدن رنگ واقعی آن رامشخص نمود. پودر بندکشی را معمولاً 24 ساعت پس از نصب کاشی یا سرامیک بایستی روی سطح کار مصرف نمود و در طول 2 روز چندین بار روی بندها آب به آرامی پاشیده شود. جهت حصول استحکام فوق‌العاده بالا استفاده از جسب بتن آب‌بندی توصیه می‌شود.

/ 0 نظر / 6 بازدید